stavební společnost STYLSTAV Liberec s.r.o.

Stavební firma STYLSTAV Liberec s.r.o. byla založena v lednu 2001 a to transformací z původní stavební firmy Martin Dušák - Stylstav, jejíž historie započala 03/1994. Za více jak 28 let se firma rozrostla o mnoho kmenových zaměstnanců, velké množství techniky a úspěšně přitom zrealizovala stovky projektů po celé české republice i v zahraničí. Ať už se jedná o pozemní, dopravní, inženýrské stavby, nebo rekonstrukce mostů či lávek, vždy dbáme na perfektní kvalitu provedených prací, dodržení termínu i finančního rozpočtu a solidnost ve vztahu k investorům.

V současnosti STYLSTAV Liberec s.r.o. patří mezi střední stavební firmy v Liberci, samostatně realizuje kompletní menší a střední zakázky, ale i spolupracuje na vetších zakázkách pro státní i soukromé investory. Bez ohledu na náš trvalý růst stále zůstáváme zejména rodinnou firmou s českými zaměstnanci a vlastní technikou.

Máte zájem o spolupráci na našich či Vašich zakázkách, nebo chcete být součástí našeho týmu jako zaměstnanec? Poptáváme na HPP dělníky - všechna stavební řemesla nebo stavbyvedoucího s možností firemního bytu 2+kk (46,5m2). Nabízíme Ozvěte se nám.

Martin Dušák
Martin Dušák Jednatel firmy STYLSTAV Liberec s.r.o.
+420 602 107 678

Martin Dušák je od roku 1998 členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků pod č. 0500762. Společnost STYLSTAV Liberec s.r.o. je plně pojištěna na výkon svých podnikatelských činností u Kooperativa a.s. Od roku 2014 se společnost STYLSTAV Liberec s.r.o. aktivně zapojila do programu "Pospolu", ve kterém je účastna odborného vzdělávání studentů SPŠ Stavební Liberec za pomoci Národního ústavu pro vzdělávání Praha.

© 2024 STYLSTAV Liberec s.r.o. – Autorizovaná stavební firma z Liberce
Realizace kompletních stavebních zakázek a technický dozor pozemních staveb

AdministraceEmail