O společnosti STYLSTAV Liberec s.r.o.

Stavební firmu STYLSTAV Liberec s.r.o. byla založena v lednu 2001 a to transformací z původní firmy Martin Dušák - Stylstav, jejíž historie započala 03/1994. Za více jak 28 let se firma rozrostla o mnoho kmenových zaměstnanců a úspěšně přitom zrealizovala stovky projektů po celé republice i v zahraničí. Ať už se jedná o pozemní, dopravní, inženýrské stavby, nebo rekonstrukce mostů či lávek vždy dbáme na perfektní kvalitu provedených prací, dodržení termínu i finančního rozpočtu a solidnost ve vztahu k investorům.

V současnosti STYLSTAV Liberec s.r.o. patří mezi přední stavební firmy v Liberci, samostatně realizuje jednotlivé zakázky, ale i spolupracuje na velkých zakázkách pro státní i soukromé investory. Bez ohledu na náš růst stále zůstáváme zejména rodinnou firmou s českými zaměstnanci a vlastní technikou.

Máte zájem o spolupráci, nebo chcete být součástí našeho týmu? Ozvěte se nám.

Martin Dušák
Martin Dušák Jednatel firmy STYLSTAV Liberec s.r.o.
+420 602 107 678

Martin Dušák je od r.1998 členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků pod č. 0500762. Společnost STYLSTAV Liberec s.r.o. je plně pojištěna na výkon svých podnikatelských činností u Kooperativa a.s. Od roku 2014 se společnost STYLSTAV Liberec s.r.o. aktivně zapojila do programu "Pospolu", ve kterém je účastna odborného vzdělávání studentů SPŠ Stavební Liberec za pomoci Národního ústavu pro vzdělávání Praha.

© 2021 STYLSTAV Liberec s.r.o. – Autorizovaná stavební firma z Liberce
Realizace kompletních stavebních zakázek a technický dozor pozemních staveb

Administrace